Devam Eden Projeler

Motif İmşaat Devam Eden Projeler Sayfası

Malatya Battalgazi Konakları

Proje Başlama Tarihi: 9 Eylül 2022 | Tahmini Bitiş Tarihi: Nisan-2024 |

Battalgazi belediyesi ile Motif İnşaat ortaklığında yapımına başlanan bu projemiz, Malatya da şimdiye kadar yapılmış olan en büyük villa kent projesi olma özelliğine sahiptir.

Toplam 100.000 metrekare alan üzerine 120 adet Ultra lüks Tripleks villadan oluşan bu dev projemizin yapımına Eylül-2022 tarihinde başlanmış olup, inşaatımız son hızla devam etmektedir.

Full panoramik Malatya manzarasına sahip olan villalarımız , en seçkin marka malzame ve işçilikle yapılmaktadır. Battalgazi belediyesinin güvencesinde şekillenen bu projemizde en ince detaylar sizler için düşünülerek tasarlanmıştır.

Battalgazi Konaklarında sosyal alanalar inşa edilirken ihtiyaca göre ve insanın yalnız kalma ihtiyacı göz önünde tutulmuştur. Battalgazi Konakları yeşil alanlarında ve sosyal tesislerinde yalnızca sizin keyif ve huzurunuza ihtiyaç vardır.

Rahatsız edilmeden huzur içinde yaşamak, herkesin ortak gayesi olmuştur. Huzur arayışına ortak olan Battalgazi Konakları; bireysel özgürlükleri ön plana çıkaran peyzajıyla, detayı önemseyen, bireysel vakit geçirme fırsatı veren özel bahçe alanlarıyla yeni yaşam kuranlara eşlik ediyor. Battalgazi Konakları' nda, huzur hep baktığınız yerde hayat buluyor.

Proje Özellikleri

Ege mimarisi esas alınarak, yöreye özgü dokuyla inşasına başlanan projede yer alan her ev, muhteşem bir manzaraya uyanıyor. Çevre düzenlemesi yapılmış, yemyeşil bahçenizde keyifle vakit geçireceksiniz;,

  • 100 bin metrekare proje alanı
  • 120 adet Ultra Lüks Malatya manzaralı Tripleks Villa
  • Alışveriş Merkezleri
  • Yüzme havuzları, Saunalar
  • Market, Fırın, Restaurantlar

Akşam yemeğini ise, villanızın hemen yanıbaşında yer alan, sadece konut sahipleri için planlanmış restaurantta yiyorsunuz. Her detayı, sizin için düşünülmüş, bir evden daha fazlasına sunan, Malatya'nın en yenisi çok yakında!

Detaylı bilgi çin projenin web sitesini inceleyebilirsiniz:

www.battalgazikonaklari.com

Battalgazi Konakları